Poly Voyager 4310-M UC fejhallgató + USB-A - USB-C kábel + BT700 adapter
Kód: PERPO2SLU0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Poly Voyager 4310-M UC fejhallgató + USB-A - USB-C kábel + BT700 adapter| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| NFC | Nem |
| Bluetooth profilok | AVRCP, HSP, A2DP, HFP |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 50 méter |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Vezérlőbillentyűk | Hangerő +, Hívás fogadása/befejezése, Némítás, Hangerő - |
| Apple Siri-kompatibilis | Igen |
| Fejhallgató típusa | Monofonikus |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Levehető kábel | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Csuklós | Nem |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Iroda / call center |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| MP3-lejátszó | Nem |
| A mentett párosított eszközök száma | 8 |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Töltési forrás | USB |
| Beszélgetési idő | 24 óra |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,6 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 350mAh |
| Töltőállvány | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Zajszűrés típusa | Aktív |
| Egységvezérlő | 3,2 cm |
| Mikrofon típusa | Fellendülés |
| Mikrofonfrekvencia | 100–6800 Hz |
| MEMS (mikroelektromechanikus rendszer) mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 197497011074 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Bluetooth profilok: | AVRCP, HSP, A2DP, HFP |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 50 méter |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Vezérlőbillentyűk: | Hangerő +, Hívás fogadása/befejezése, Néma, Kötet - |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Fejhallgató típusa: | Monofonikus |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Levehető kábel: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Csuklós: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Iroda / call center |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| MP3-lejátszó: | Nem |
| A mentett párosított eszközök száma: | 8 |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Töltési forrás: | USB |
| Beszélgetési idő: | 24 óra |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,6 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 350mAh |
| Töltőállvány: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Egységvezérlő: | 3,2 cm |
| Mikrofon típusa: | Fellendülés |
| Mikrofonfrekvencia: | 100–6800 Hz |
| MEMS (mikroelektromechanikus rendszer) mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

