Manhattan 205146 soros kábel Fekete, Átlátszó 0,45 m USB A-típusú D-Sub (DB-9)
Kód: KBAMNHADA0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 205146 soros kábel Fekete, Átlátszó 0,45 m USB A-típusú D-Sub (DB-9)| 2. csatlakozó | D-Sub (DB-9) |
| Kábelhossz | 0,45 m |
| 1. csatlakozó | USB A-típusú |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| Szín | Fekete |
| AWG (vezeték mérete) | 24 |
| 2. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| 1. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Súly | 165 g |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., Ne csatlakoztasson az ajánlottnál nagyobb energiafogyasztású eszközöket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 766623205146 |
| 2. csatlakozó: | D-Sub (DB-9) |
| Kábelhossz: | 0,45 m |
| 1. csatlakozó: | USB A-típusú |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Szín: | Fekete |
| AWG (vezeték mérete): | 24 |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Súly: | 165 g |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., Ne csatlakoztasson olyan eszközöket, amelyek energiafogyasztása nagyobb az ajánlottnál., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

