Logitech MX Master 3S
Kód: PERLOGMYS0497
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MX Master 3S| Újratölthető | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 500 mAh, 1,85 Wh |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-polimer (LiPo) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 2,5 W |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| USB tápellátás | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc) | 2,5 W |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Szín | Grafit |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Vevő mélysége | 6,6 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Súly | 141 g |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Szélesség | 84,3 mm |
| Vevő szélessége | 1,44 cm |
| Mélység | 124,9 mm |
| Vevő magassága | 1,84 cm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iPadOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Csomag szélessége | 59 mm |
| Hálózati adapter | Nem |
| Csomag magassága | 175 mm |
| Súly csomagolással együtt | 333,6 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mennyiség | 1445,5 cm³ |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő típusa | Egyesítő vevőegység |
| Mozgásfelbontás | 8000DPI |
| Görgetési irányok | Függőleges/vízszintes |
| Mozgásérzékelési technológia | Lézer |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Gombok száma | 7 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Görgők száma | 2 |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Cél | Hivatal |
| Gombfunkciók | Hátra (működés), DPI váltás, Előre |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Bármilyen felületen működik | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.315 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206103726 |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 500mAh, 1,85 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-polimer (LiPo) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 2,5 W |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| USB tápellátás: | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 2,5 W |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Szín: | Grafit |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Vevő mélysége: | 6,6 mm |
| Magasság: | 51 mm |
| Súly: | 141 g |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Szélesség: | 84,3 mm |
| Vevő szélessége: | 1,44 cm |
| Mélység: | 124,9 mm |
| Vevő magassága: | 1,84 cm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iPadOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Csomag szélessége: | 59 mm |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag magassága: | 175 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 333,6 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mennyiség: | 1445,5 cm³ |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Egyesítő vevőegység |
| Mozgásfelbontás: | 8000DPI |
| Görgetési irányok: | Függőleges/vízszintes |
| Mozgásérzékelési technológia: | Lézer |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Gombok száma: | 7 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Görgők száma: | 2 |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Cél: | Hivatal |
| Gombfunkciók: | Vissza (akció), DPI-váltás, Előre |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Bármilyen felületen működik: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

