Logitech MX Anywhere 3S egér Office Jobbkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth Lézer 8000 DPI
Kód: PERLOGMYS0500
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MX Anywhere 3S egér Office Jobbkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth Lézer 8000 DPI| Akkumulátor kapacitása | 500mAh |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo), Beépített akkumulátor |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Újratölthető | Igen |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Szín | Grafit |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Magasság | 34,4 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Súly | 99 g |
| Mélység | 100,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS 15, Android 11.0, Android 12.0, iOS 14, Android 9.0, Android 8.0, Android 10.0 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Vevő | Nem |
| Használati utasítás | Igen |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Hivatal |
| Görgetési irányok | Függőleges/vízszintes |
| Gombok száma | 6 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia | Lézer |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Csendes kattanás | Igen |
| Mozgásfelbontás | 8000DPI |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Bármilyen felületen működik | Igen |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206111721 |
| Akkumulátor kapacitása: | 500mAh |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo), Beépített akkumulátor |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Újratölthető: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Szín: | Grafit |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Magasság: | 34,4 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Súly: | 99 g |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS 15, Android 11.0, Android 12.0, iOS 14, Android 9.0, Android 8.0, Android 10.0 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Vevő: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Görgetési irányok: | Függőleges/vízszintes |
| Gombok száma: | 6 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia: | Lézer |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 8000DPI |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Bármilyen felületen működik: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

