Logitech MK850 billentyűzet RF vezeték nélküli + Bluetooth QWERTY amerikai nemzetközi fekete
Kód: PERLOGKLM0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MK850 billentyűzet RF vezeték nélküli + Bluetooth QWERTY amerikai nemzetközi fekete| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Fekete |
| LED-es akkumulátorjelző | Igen |
| Csuklótámasz | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Standard |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| USB elosztók | Nem |
| Cél | PC/szerver |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 430 × 210 × 25 mm |
| Egér súlya | 135 g |
| Billentyűzet súlya | 733 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 74 × 115 × 45 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac OS-kompatibilis | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS 8.0, iOS 5.0, iOS 9.0, iOS 7.0, Android 5.0, iOS 6.0 |
| Használati utasítás | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 1,24 kg |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Csomag szélessége | 49 mm |
| Vevő | Igen |
| Csomag magassága | 221 mm |
| Egyesítő vevőegység | Igen |
| Vevő típusa | Egyesítő vevőegység |
| Akkumulátor | Igen |
| Belső | Nem |
| A fő csomag súlya | 5,48 kg |
| Görgők száma | 1 |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Egérrel együtt | Igen |
| Görgő | Igen |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Gombok száma | 8 |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 1.305 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206066878 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Fekete |
| LED-es akkumulátorjelző: | Igen |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Standard |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| USB elosztók: | Nem |
| Cél: | PC/szerver |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 430 × 210 × 25 mm |
| Egér súlya: | 135 g |
| Billentyűzet súlya: | 733 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 74 × 115 × 45 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS 8.0, iOS 5.0, iOS 9.0, iOS 7.0, Android 5.0, iOS 6.0 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 1,24 kg |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Csomag szélessége: | 49 mm |
| Vevő: | Igen |
| Csomag magassága: | 221 mm |
| Egyesítő vevőegység: | Igen |
| Vevő típusa: | Egyesítő vevőegység |
| Akkumulátor: | Igen |
| Belső: | Nem |
| A fő csomag súlya: | 5,48 kg |
| Görgők száma: | 1 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Görgő: | Igen |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Gombok száma: | 8 |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

