Logitech MK235 billentyűzet, egérrel és USB QWERTY billentyűzettel, amerikai nemzetközi szürke
Kód: PERLOGKLM0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MK235 billentyűzet, egérrel és USB QWERTY billentyűzettel, amerikai nemzetközi szürke| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Akkumulátorok száma | 6 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Szín | Szürke |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Csuklótámasz | Nem |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Cél | PC/szerver |
| Kulcsfontosságú élet | 5 millió karakter |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Zajszint | 55 dB |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás | Otthon |
| USB elosztók | Nem |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Maximális dőlésszög beállítás | 8° |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 100 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Gyorsbillentyűk száma | 12 |
| Eszközinterfész | USB |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Titkosítás/biztonság | 128 bites AES |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak | 60 ml |
| Billentyűleütés | 2,6 mm |
| Tanúsítvány | CE FCC CB |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 137,5 × 435,5 × 20,5 mm |
| Egér súlya | 70,5 g |
| Billentyűzet súlya | 475 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 61,5 × 97,7 × 35,2 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Akkumulátor | Igen |
| Csomag magassága | 41 mm |
| Csomag szélessége | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt | 720 g |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Színcsoport | Fekete |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| A fő csomag súlya | 6,14 kg |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Egérrel együtt | Igen |
| Gombok száma | 3 |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Görgők száma | 1 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Görgő | Igen |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Egér akkumulátorának élettartama | 12 hónap(ok) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206063976 |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Akkumulátorok száma: | 6 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Cél: | PC/szerver |
| Kulcsfontosságú élet: | 5 millió karakter |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Zajszint: | 55 dB |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon |
| USB elosztók: | Nem |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Maximális dőlésszög beállítás: | 8° |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 100 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Gyorsbillentyűk száma: | 12 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | 128 bites AES |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak: | 60 ml |
| Billentyűleütés: | 2,6 mm |
| Tanúsítvány: | CE FCC CB |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 137,5 × 435,5 × 20,5 mm |
| Egér súlya: | 70,5 g |
| Billentyűzet súlya: | 475 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 61,5 × 97,7 × 35,2 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csomag magassága: | 41 mm |
| Csomag szélessége: | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 720 g |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Színcsoport: | Fekete |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| A fő csomag súlya: | 6,14 kg |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Gombok száma: | 3 |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Görgők száma: | 1 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Görgő: | Igen |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Egér akkumulátorának élettartama: | 12 hónap(ok) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

