Logitech MK120
Kód: PERLOGKLM0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MK120| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Forrás típusa | USB |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Csuklótámasz | Nem |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Eszközinterfész | USB |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| USB elosztók | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Cél | PC/szerver |
| Kulcsfontosságú élet | 10 millió karakter |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak | 60 ml |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 62 × 38 × 113 mm |
| Egér súlya | 90 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 155 × 450 × 23,5 mm |
| Billentyűzet súlya | 550 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Nem |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Minimális rendszerkövetelmények | Szükséges felszerelés: Windows 7, 8, 10 vagy újabb Két szabad USB port |
| Csomag szélessége | 163 mm |
| Súly csomagolással együtt | 860 g |
| Csomag magassága | 49 mm |
| Akkumulátor | Nem |
| A fő csomag súlya | 10,6 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Görgő | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gombok száma | 3 |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Egérkábel hossza | 1,8 méter |
| Egérrel együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.82 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206020665 |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Forrás típusa: | USB |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Eszközinterfész: | USB |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| USB elosztók: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Cél: | PC/szerver |
| Kulcsfontosságú élet: | 10 millió karakter |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak: | 60 ml |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 62 × 38 × 113 mm |
| Egér súlya: | 90 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 155 × 450 × 23,5 mm |
| Billentyűzet súlya: | 550 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Nem |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Szükséges felszerelés: Windows 7, 8, 10 vagy újabb Két szabad USB port |
| Csomag szélessége: | 163 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 860 g |
| Csomag magassága: | 49 mm |
| Akkumulátor: | Nem |
| A fő csomag súlya: | 10,6 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Görgő: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Egérkábel hossza: | 1,8 méter |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

