Logitech MeetUp Fekete 3840 x 2160 px 30 fps
Kód: PERLOGKAM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MeetUp Fekete 3840 x 2160 px 30 fps| Szín | Fekete |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szélesség | 400 mm |
| Súly | 1,04 kg |
| Távirányító méretei (Sz x Ma x Mé) | 83 × 10 × 83 mm |
| Magasság | 104 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Bluetooth | Igen |
| Előre beállított kameramódok száma | 3 |
| PTZ vezérlés | Igen |
| Látószög | 120° |
| Gyors útmutató | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Megjelenítési formátum | 2160p, 1080p, 720p |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Támogatott grafikus felbontás | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| Súly: | 2.307 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206072060 |
| Szín: | Fekete |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szélesség: | 400 mm |
| Súly: | 1,04 kg |
| Távirányító méretei (Sz x Ma x Mé): | 83 × 10 × 83 mm |
| Magasság: | 104 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Bluetooth: | Igen |
| Előre beállított kameramódok száma: | 3 |
| PTZ vezérlés: | Igen |
| Látószög: | 120° |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Megjelenítési formátum: | 2160p, 1080p, 720p |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840x2160 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

