Logitech Master MX Keys S
Kód: PERLOGKLA0176
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech Master MX Keys S| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Újratölthető | Igen |
| Elemek száma (billentyűzet) | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Töltési forrás | USB Type-C |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Háttérvilágítás színe | Fehér |
| Állítható háttérvilágítás | Igen |
| Anyag | Alumínium |
| Háttérvilágítás típusa | JÉG |
| Háttérvilágítás | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Grafit |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetprofil | Alacsony profilú |
| Billentyűzetkapcsolók | Ollós kapcsoló |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 430,2 × 131,63 × 20,5 mm |
| Billentyűzet súlya | 810 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 39,5 mm |
| Csomag szélessége | 147,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,12 kg |
| Letölthető szoftver | Logikai beállítások+ |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 14,4 × 6,6 × 18,4 mm |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Használati utasítás | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| A csomag tartalma | MX Keys S billentyűzet Logi Bolt USB vevőegység USB-C töltőkábel (USB-A - USB-C) Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya | 900 g |
| Egérrel együtt | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 26% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Szénsemleges, Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112179 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Újratölthető: | Igen |
| Elemek száma (billentyűzet): | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Töltési forrás: | USB Type-C |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás színe: | Fehér |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Anyag: | Alumínium |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Grafit |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetprofil: | Alacsony profilú |
| Billentyűzetkapcsolók: | Ollós kapcsoló |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 430,2 × 131,63 × 20,5 mm |
| Billentyűzet súlya: | 810 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 39,5 mm |
| Csomag szélessége: | 147,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,12 kg |
| Letölthető szoftver: | Logikai beállítások+ |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,4 mm |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| A csomag tartalma: | MX Keys S billentyűzet Logi Bolt USB vevőegység USB-C töltőkábel (USB-A - USB-C) Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 900 g |
| Egérrel együtt: | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 26% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Szénsemleges, Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

