Logitech M280
Kód: PERLOGMYS0349
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M280| USB Type-C töltőport | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 18 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| USB tápellátás | Nem |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Gumi markolatok | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vevő mélysége | 6,1 mm |
| Vevő szélessége | 1,44 cm |
| Vevő súlya | 1,8 gramm |
| Mélység | 105,4 mm |
| Magasság | 38,4 mm |
| Súly | 91 g |
| Szélesség | 67,9 mm |
| Vevő magassága | 1,87 cm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 124,5 g |
| Csomag magassága | 118,5 mm |
| Hálózati adapter | Nem |
| Csomag szélessége | 44 mm |
| Vevő | Igen |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Akkumulátor | Igen |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgők száma | 1 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Görgő | Igen |
| Ajánlott felhasználás | PC/Laptop |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gombok száma | 3 |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Cél | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206052543 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| USB tápellátás: | Nem |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Gumi markolatok: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vevő mélysége: | 6,1 mm |
| Vevő szélessége: | 1,44 cm |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Mélység: | 105,4 mm |
| Magasság: | 38,4 mm |
| Súly: | 91 g |
| Szélesség: | 67,9 mm |
| Vevő magassága: | 1,87 cm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 124,5 g |
| Csomag magassága: | 118,5 mm |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag szélessége: | 44 mm |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Akkumulátor: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Görgő: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | PC/Laptop |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Cél: | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

