Logitech M240 Silent
Kód: PERLOGMYS0504
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M240 Silent| Akkumulátor élettartama | 18 hónap(ok) |
| Akkumulátor típusa | AAA, Alkáli |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Grafit |
| Mélység | 99 mm |
| Magasság | 39 mm |
| Súly | 73,8 g |
| Szélesség | 60 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android 12.0, Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 15 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Csendes kattanás | Igen |
| Cél | Utazási |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgők száma | 1 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gombok száma | 3 |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.131 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206111998 |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Akkumulátor típusa: | AAA, Lúgos |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Grafit |
| Mélység: | 99 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Súly: | 73,8 g |
| Szélesség: | 60 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 12.0, Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 15 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Cél: | Utazási |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgők száma: | 1 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gombok száma: | 3 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

