Logitech 960-001055 webkamera 3 MP 1920 x 1080 px USB Fekete
Kód: MULLOGKAM0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 960-001055 webkamera 3 MP 1920 x 1080 px USB Fekete| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Felület | USB |
| Rögzítési módszer | Csipesz/állvány |
| Szín | Fekete |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Beépített vaku | Nem |
| Állványrögzítő támogatás | Igen |
| Mélység | 71 mm |
| Magasság | 43,3 mm |
| Szélesség | 94 mm |
| Súly | 162 g |
| Csomagolási mélység | 101,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 203 g |
| Csomag szélessége | 52,2 mm, 214 mm |
| Csomag magassága | 81 mm, 95 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen, MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Megjelenítési formátum | 1080p, 720p |
| HD kamera típusa | Full HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Megapixelek száma | 3MP |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Autofókusz | Igen |
| Médialejátszás | H.264 |
| Mozgásérzékelő | Igen |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Átlós látómező | 78° |
| Fényképezési funkció | Igen |
| Arckövetés | Igen |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 képpont |
| Használati utasítás | Igen |
| Akkumulátor | Nem |
| Laptop tartó | Igen |
| LCD-tartó | Igen |
| A csomag tartalma | 1 webkamera csatlakoztatott 1,5 m-es USB-A kábellel Felhasználói dokumentáció |
| Raklapon lévő darabszám | 576 darab |
| A fő csomag súlya | 1,72 kg |
| Külső doboz hossza | 223 mm |
| Mennyiség konténerenként (40 láb) | 21280 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 85258900 |
| Mennyiség konténerenként (40 lábas magas köbméter) | 23408 darab |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC) | 50992060613014 |
| Mennyiség konténerenként (20 láb) | 10080 darab |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést., A készüléket száraz helyen, hőforrásoktól távol tárolja. |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Irányított mikrofon típusa | Mindenirányú |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| Súly: | 0.198 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206061309 |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Felület: | USB |
| Rögzítési módszer: | Csipesz/állvány |
| Szín: | Fekete |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Beépített vaku: | Nem |
| Állványrögzítő támogatás: | Igen |
| Mélység: | 71 mm |
| Magasság: | 43,3 mm |
| Szélesség: | 94 mm |
| Súly: | 162 g |
| Csomagolási mélység: | 101,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 203 g |
| Csomag szélessége: | 52,2 mm, 214 mm |
| Csomag magassága: | 81 mm, 95 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen, MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Megjelenítési formátum: | 1080p, 720p |
| HD kamera típusa: | Full HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Megapixelek száma: | 3MP |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Autofókusz: | Igen |
| Médialejátszás: | H.264 |
| Mozgásérzékelő: | Igen |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Átlós látómező: | 78° |
| Fényképezési funkció: | Igen |
| Arckövetés: | Igen |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Nem |
| Laptop tartó: | Igen |
| LCD-tartó: | Igen |
| A csomag tartalma: | 1 webkamera csatlakoztatott 1,5 m-es USB-A kábellel Felhasználói dokumentáció |
| Raklapon lévő darabszám: | 576 darab |
| A fő csomag súlya: | 1,72 kg |
| Külső doboz hossza: | 223 mm |
| Mennyiség konténerenként (40 láb): | 21280 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85258900 |
| Mennyiség konténerenként (40 lábas magas köbméter): | 23408 darab |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC): | 50992060613014 |
| Mennyiség konténerenként (20 láb): | 10080 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést., A készüléket száraz helyen, hőforrásoktól távol tárolja. |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Irányított mikrofon típusa: | Mindenirányú |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

