Lenovo Legion M600 vezeték nélküli gamer egér Játék Jobb- és balkezeseknek RF vezeték nélküli + Bluetooth + USB A-típusú optikai 16000 DPI
Kód: PERLEVMYS0144
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion M600 vezeték nélküli gamer egér Játék Jobb- és balkezeseknek RF vezeték nélküli + Bluetooth + USB A-típusú optikai 16000 DPI| USB Type-C töltőport | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor/kábel |
| Újratölthető | Igen |
| Világítás | Igen |
| Szín | Zöld |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Zöld, piros, kék |
| Magasság | 42,1 mm |
| Súly | 107 g |
| Mélység | 68,2 mm |
| Szélesség | 127,6 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 55 mm |
| Súly csomagolással együtt | 242 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag szélessége | 180 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Mozgásfelbontás | 16000 DPI |
| Cél | Játék |
| Gombok száma | 9 |
| Válasz | 1 ms |
| Görgők száma | 1 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth + USB A típusú |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.254 kg |
| EAN vonalkód: | 195713812627 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor/kábel |
| Újratölthető: | Igen |
| Világítás: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Zöld, Piros, Kék |
| Magasság: | 42,1 mm |
| Súly: | 107 g |
| Mélység: | 68,2 mm |
| Szélesség: | 127,6 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 55 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 242 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 180 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Mozgásfelbontás: | 16000 DPI |
| Cél: | Játék |
| Gombok száma: | 9 |
| Válasz: | 1 ms |
| Görgők száma: | 1 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth + USB A típusú |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

