Lenovo 4Y51J62544 egér Jobbkezes Bluetooth Optikai 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0149
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4Y51J62544 egér Jobbkezes Bluetooth Optikai 2400 DPI| Újratölthető | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Szélesség | 129 mm |
| Súly | 96 g |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 72 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 53 mm |
| Összeg | 1 |
| Súly csomagolással együtt | 196 g |
| Csomag szélessége | 147 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Cél | Hivatal |
| Gombok száma | 6 |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 3 |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Programozható gombok száma | 3 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Görgők száma | 1 |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Bármilyen felületen működik | Igen |
| Behúzható kábel | Igen |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 195892054498 |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Szélesség: | 129 mm |
| Súly: | 96 g |
| Magasság: | 44 mm |
| Mélység: | 72 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 53 mm |
| Összeg: | 1 |
| Súly csomagolással együtt: | 196 g |
| Csomag szélessége: | 147 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Cél: | Hivatal |
| Gombok száma: | 6 |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 3 |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Programozható gombok száma: | 3 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Bármilyen felületen működik: | Igen |
| Behúzható kábel: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

