Lenovo 4Y51D20850 egér Jobb- és balkezes felhasználóknak USB Type-C Optikai 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0119
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4Y51D20850 egér Jobb- és balkezes felhasználóknak USB Type-C Optikai 2400 DPI| Tápegység | Kábel |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 58 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 79,5 g |
| Mélység | 100 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Összeg | 1 |
| Csomag szélessége | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt | 146 g |
| Csomag magassága | 47 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 20–95 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Jótállási jegy | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Görgők száma | 1 |
| Eszközinterfész | USB Type-C |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Gombok száma | 4 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Cél | Hivatal |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 195892016830 |
| Tápegység: | Kábel |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 58 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Súly: | 79,5 g |
| Mélység: | 100 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Összeg: | 1 |
| Csomag szélessége: | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 146 g |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 20–95 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Gombok száma: | 4 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Cél: | Hivatal |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

