Lenovo 4Y50R20864 egér Office Jobbkezes és balkezes RF vezeték nélküli optikai
Kód: PERLEVMYS0117
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4Y50R20864 egér Office Jobbkezes és balkezes RF vezeték nélküli optikai| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Súly | 50 g |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgők száma | 1 |
| Gombok száma | 3 |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Cél | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Figyelmeztetés | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrástól távol tárolandó., Védje a terméket a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 192563496083 |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Súly: | 50 g |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgők száma: | 1 |
| Gombok száma: | 3 |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Cél: | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó., Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

