Lenovo 4XD1M45626 fejhallgató / headset Fejhallgató mikrofonnal Kábel Fejre szerelhető USB Type-C Fekete
Kód: PERLEVSLU0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4XD1M45626 fejhallgató / headset Fejhallgató mikrofonnal Kábel Fejre szerelhető USB Type-C Fekete| Súly | 137 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 396,5 g |
| Csomagolási mélység | 228 mm |
| Csomag magassága | 75 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín | Fekete |
| Hangerőszabályzó | Gomb |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Kábel színe | Fekete |
| Fejhallgató típusa | Térhatású |
| Vezérlőegység típusa | Kábelre szerelt vezérlőegység |
| Tanúsítvány | CB, CE, FCC, ICES, RCM, KCC |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Fejhallgató érzékenysége | 86 dB |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 5% |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Egységvezérlő | 3,2 cm |
| Impedancia | 2200 ohm |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
| Mikrofon típusa | Soros |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.39 kg |
| EAN vonalkód: | 195892090458 |
| Súly: | 137 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 396,5 g |
| Csomagolási mélység: | 228 mm |
| Csomag magassága: | 75 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín: | Fekete |
| Hangerőszabályzó: | Gomb |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Kábel színe: | Fekete |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Vezérlőegység típusa: | Kábeles vezérlőegység |
| Tanúsítvány: | CB, CE, FCC, ICES, RCM, KCC |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Fejhallgató érzékenysége: | 86 dB |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 5% |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Egységvezérlő: | 3,2 cm |
| Impedancia: | 2200 ohm |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
| Mikrofon típusa: | Soros |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

