Lenovo 310 USB-A vezetékes kombinált amerikai angol GX31R09775 fekete
Kód: PERLEVKLM0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 310 USB-A vezetékes kombinált amerikai angol GX31R09775 fekete| Kábelhossz | 1,8 méter |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Forrás típusa | USB |
| Háttérvilágítás | Nem |
| LED-jelzők | Igen |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Szín | Fekete |
| Programozható profilok | Nem |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Kulcsfontosságú élet | 10 millió karakter |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Programozható gyorsbillentyűk | Nem |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv | amerikai angol |
| Eszközinterfész | USB |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet súlya | 648 g |
| Egér súlya | 60 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Csomag magassága | 42,5 mm |
| Csomag szélessége | 509 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,04 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Mozgásfelbontás | 2000 DPI |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Egérrel együtt | Igen |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Nem |
| Gombok száma | 3 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Görgő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 1.04 kg |
| EAN vonalkód: | 195892110583 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Forrás típusa: | USB |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| LED-jelzők: | Igen |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Programozható profilok: | Nem |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Kulcsfontosságú élet: | 10 millió karakter |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv: | amerikai angol |
| Eszközinterfész: | USB |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet súlya: | 648 g |
| Egér súlya: | 60 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Csomag magassága: | 42,5 mm |
| Csomag szélessége: | 509 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,04 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Mozgásfelbontás: | 2000 DPI |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Nem |
| Gombok száma: | 3 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Görgő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

