LANBERG HDMI kábel M/M V2.1 30M 8K optikai AOC
Kód: KBALAEHDM0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG HDMI kábel M/M V2.1 30M 8K optikai AOC| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Támogatott grafikus felbontás | 3840x2160, 5120x2880, 7680x4320 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Kábelhossz | 30 méter |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| 3D kompatibilitás | Igen |
| 2. csatlakozó | 19 tűs HDMI |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 48 Gbps |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| 1. csatlakozó | 19 tűs HDMI |
| Szín | Fekete |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Igen |
| HDMI Ethernet-kábel | Igen |
| Kábel anyaga | Réz |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| Figyelmeztetés | Kerülje a kábel vízzel vagy nedvességgel való érintkezését., Tárolja a kábelt hőforrásoktól távol., Ne hajlítsa meg élesen a kábelt, hogy elkerülje a belső vezetékek károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 1.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969437539 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3840x2160, 5120x2880, 7680x4320 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Kábelhossz: | 30 méter |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| 3D kompatibilitás: | Igen |
| 2. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 48 Gbps |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| 1. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Szín: | Fekete |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Igen |
| HDMI Ethernet-kábel: | Igen |
| Kábel anyaga: | Réz |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a kábel vízzel vagy nedvességgel való érintkezését., A kábelt hőforrásoktól távol tárolja., Ne hajlítsa meg élesen a kábelt, hogy elkerülje a belső vezetékek sérülését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

