LANBERG CAT.5E UTP kábel 305M CU vezeték fekete Fluke
Kód: KGWLAESIC0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG CAT.5E UTP KABEL 305M CU DRÁT ČERNÝ FLUKE| Materiál izolační vrstvy | Vysokohustotní polyethylen (HDPE), Polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG (velikost drátu) | 24 |
| Stínění kabelu | U/UTP (UTP) |
| Barva kabelu | Černá |
| Frekvence pohybové interpolace | 100 MHz |
| Materiál vodiče | Měď |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Délka kabelu | 305 m |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 75 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cables |
|---|---|
| Súly: | 8.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969428926 |
| Szigetelőréteg anyaga: | Nagy sűrűségű polietilén (HDPE), Polivinil-klorid (PVC) |
| AWG (vezeték mérete): | 24 |
| Kábelárnyékolás: | U/UTP (UTP) |
| Kábel színe: | Fekete |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 100 MHz |
| Vezető anyaga: | Réz |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Kábelhossz: | 305 méter |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 75 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

