Lanberg CA-HDMI-20FB-0400-BK optikai kábel HDMI M/M 40m v2.0 4K AOC
Kód: KBALAEHDM0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg CA-HDMI-20FB-0400-BK optikai kábel HDMI M/M 40m v2.0 4K AOC| Támogatott grafikus felbontás | 3840x2160 |
| Kábelhossz | 40 méter |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| Adatátviteli sebesség | 18 Gbps |
| 2. csatlakozó | 19 tűs HDMI |
| HDMI Ethernet-kábel | Igen |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| 1. csatlakozó | 19 tűs HDMI |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| Kábel anyaga | Réz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Igen |
| Szín | Fekete |
| 3D kompatibilitás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969429831 |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3840x2160 |
| Kábelhossz: | 40 méter |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Adatátviteli sebesség: | 18 Gbps |
| 2. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| HDMI Ethernet-kábel: | Igen |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| 1. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Kábel anyaga: | Réz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| 3D kompatibilitás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

