Külső akkumulátorral ellátott külső akkumulátor Yolco CSX5 hűtőszekrényekhez
Kód: ZSIYOLMOD0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Külső akkumulátorral ellátott külső akkumulátor Yolco CSX5 hűtőszekrényekhez| Szín | Fekete |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 4 |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Súly | 1,16 kg |
| Magasság | 430 mm |
| Szélesség | 830 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Bemeneti áram | AC (tápegység): 100-240V~ 50/60Hz, 1.5A |
| USB-portnak való hely | Igen |
| USB A típusú csatlakozó | Igen |
| Beviteli interfész | USB A-típusú |
| Kimeneti áram | Egyenáram (tápegység): 16,5 V / 3,0 A, 49,5 W |
| USB A kimeneti port | 1 |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 13000mAh |
| Áramfogyasztás | 50W |
| Akkumulátor feszültsége | 5V |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| USB tápellátási verzió akár | 10W |
| Maximális hőmérséklet | 65°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10°C |
| Akkumulátor élettartama | akár 300 ciklus |
| Töltési forrás | USB |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS06: Mérgező, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery modules |
|---|---|
| Súly: | 1.753 kg |
| EAN vonalkód: | 5902721194226 |
| Szín: | Fekete |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 4 |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Súly: | 1,16 kg |
| Magasság: | 430 mm |
| Szélesség: | 830 mm |
| Mélység: | 225 mm |
| Bemeneti áram: | AC (tápegység): 100-240V~ 50/60Hz, 1.5A |
| USB-portnak való hely: | Igen |
| USB A típusú csatlakozó: | Igen |
| Beviteli interfész: | USB A-típusú |
| Kimeneti áram: | Egyenáram (tápegység): 16,5 V / 3,0 A, 49,5 W |
| USB A kimeneti port: | 1 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 13000mAh |
| Áramfogyasztás: | 50W |
| Akkumulátor feszültsége: | 5V |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| USB tápellátási verzió akár: | 10W |
| Maximális hőmérséklet: | 65°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | -10°C |
| Akkumulátor élettartama: | akár 300 ciklus |
| Töltési forrás: | USB |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS06: Mérgező, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

