Krux Bot RGB vezetékes moduláris játék egér
Kód: GAMKRXMYS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Krux Bot RGB vezetékes moduláris játék egér| Tápegység | USB |
| Világítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Gombok száma | 7 |
| Formátum | Jobbkezes |
| Moduláris felépítés | Két cserélhető hátlap |
| Megerősített kábel | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Görgők száma | 1 |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 121 × 67 × 40 mm |
| Egér súlya | 91 g |
| Mozgásfelbontás | 12800DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Menet típusa | Kerekek |
| Programozható gombok száma | 7 |
| Cél | Játék |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Mintavételi gyakoriság | 1000 Hz |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 6 |
| Állítható háttérvilágítás | Igen |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.185 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018664194 |
| Tápegység: | USB |
| Világítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Gombok száma: | 7 |
| Formátum: | Jobbkezes |
| Moduláris felépítés: | Két cserélhető hátlap |
| Megerősített kábel: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Görgők száma: | 1 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 121 × 67 × 40 mm |
| Egér súlya: | 91 g |
| Mozgásfelbontás: | 12800DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Programozható gombok száma: | 7 |
| Cél: | Játék |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Mintavételi gyakoriság: | 1000 Hz |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 6 |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

