Kenwood AT340
Kód: AGAKNWRKP0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood AT340| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Csiszolókorongok száma | 7 |
| Kompatibilitás | Szakács, őrnagy |
| Súly | 2,2 kg |
| Szélesség | 205 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Mélység | 175 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For kitchen robots - attachments |
|---|---|
| Súly: | 2.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5011423137773 |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Csiszolókorongok száma: | 7 |
| Kompatibilitás: | Szakács, őrnagy |
| Súly: | 2,2 kg |
| Szélesség: | 205 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 175 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

