Imou ZP1 infravörös érzékelő kábel fali fehér
Kód: INDIMOCZU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Imou ZP1 infravörös érzékelő kábel fali fehér| Rögzítési módszer | Fal |
| LED-jelzők | Igen |
| Elhelyezkedés | Belső |
| Beépítési magasság (max.) | 2,2 méter |
| Érzékelési szög | 90° |
| Forgási szög | 360° |
| Szín | Fehér |
| Akkumulátor élettartama | 1 év/évek |
| Energiafogyasztás | 25 mA |
| Bemeneti feszültség | 3V |
| Akkumulátor típusa | Lúgos |
| Magasság | 53,4 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Átviteli teljesítmény | 15 dBmW |
| Átviteli távolság | 200 méter |
| Érzékelő típusa | Infravörös érzékelő |
| Érzékelési távolság | 8 méter |
| Működési frekvencia | 2400 MHz |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 55°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 6971927233724 |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| LED-jelzők: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Belső |
| Beépítési magasság (max.): | 2,2 méter |
| Érzékelési szög: | 90° |
| Forgási szög: | 360° |
| Szín: | Fehér |
| Akkumulátor élettartama: | 1 év/évek |
| Energiafogyasztás: | 25 mA |
| Bemeneti feszültség: | 3V |
| Akkumulátor típusa: | Lúgos |
| Magasság: | 53,4 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Átviteli teljesítmény: | 15 dBmW |
| Átviteli távolság: | 200 méter |
| Érzékelő típusa: | Infravörös érzékelő |
| Érzékelési távolság: | 8 méter |
| Működési frekvencia: | 2400 MHz |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 55°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

