iBox IKMS606W billentyűzet RF vezeték nélküli angol fekete
Kód: PERIBOKLM0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox IKMS606W billentyűzet RF vezeték nélküli angol fekete| Háttérvilágítás | Nem |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Fekete |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 104 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv | angol |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Cél | PC/szerver |
| Billentyűzet formátum | Standard |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Gombok száma | 3 |
| Egérrel együtt | Igen |
| Görgő | Igen |
| Mozgásfelbontás | 1200 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443053880 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Fekete |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 104 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Cél: | PC/szerver |
| Billentyűzet formátum: | Standard |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Gombok száma: | 3 |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Görgő: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 1200 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

