HP Silver Mouse 410 Slim Bluetooth egér
Kód: PERHP-MYS0200
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Silver Mouse 410 Slim Bluetooth egér| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Tápegység | Akkumulátor |
| HP szegmens | Otthon |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 101,7 mm |
| Magasság | 25,9 mm |
| Súly | 45 g |
| Mélység | 64,6 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Összeg | 1 |
| Csomag magassága | 97 mm |
| Csomag szélessége | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt | 140 g |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Gombok száma | 3 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásfelbontás | 2000 DPI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.125 kg |
| EAN vonalkód: | 196068933562 |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| HP szegmens: | Otthon |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 101,7 mm |
| Magasság: | 25,9 mm |
| Súly: | 45 g |
| Mélység: | 64,6 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Összeg: | 1 |
| Csomag magassága: | 97 mm |
| Csomag szélessége: | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 140 g |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Gombok száma: | 3 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásfelbontás: | 2000 DPI |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

