HP Silver Mouse 240 Pike Bluetooth egér
Kód: PERHP-MYS0213
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Silver Mouse 240 Pike Bluetooth egér| USB Type-C töltőport | Nem |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| USB tápellátás | Nem |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Akkumulátor élettartama | 15 hónap(ok) |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Ezüst |
| HP szegmens | Otthon |
| Magasság | 29,3 mm |
| Súly | 54,2 g |
| Szélesség | 107 mm |
| Mélység | 60,5 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Súly csomagolással együtt | 120 g |
| Hálózati adapter | Nem |
| Csomag szélessége | 129 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag magassága | 47 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| Ajánlott rendszerkövetelmények | Bluetooth |
| Vevő | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Cél | Hivatal |
| Görgők száma | 1 |
| Gombok száma | 3 |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Figyelmeztetés | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CB, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), EAC, CE, BSMI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.115 kg |
| EAN vonalkód: | 195908877646 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| USB tápellátás: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Akkumulátor élettartama: | 15 hónap(ok) |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Ezüst |
| HP szegmens: | Otthon |
| Magasság: | 29,3 mm |
| Súly: | 54,2 g |
| Szélesség: | 107 mm |
| Mélység: | 60,5 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Súly csomagolással együtt: | 120 g |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag szélessége: | 129 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211708 |
| Ajánlott rendszerkövetelmények: | Bluetooth |
| Vevő: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Cél: | Hivatal |
| Görgők száma: | 1 |
| Gombok száma: | 3 |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CB, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), EAC, CE, BSMI |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

