HP programozható vezeték nélküli billentyűzet 450
Kód: PERHP-KLA0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP programozható vezeték nélküli billentyűzet 450| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Forrás típusa | Akkumulátor, USB |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Akkumulátor |
| Háttérvilágítás | Nem |
| HP szegmens | Társasági |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Kulcsfontosságú élet | 10 millió karakter |
| Programozható gyorsbillentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | angol |
| Billentyűzetprofil | Alacsony profilú |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Gyorsbillentyűk száma | 19 |
| Billentyűzetkapcsolók | Mechanikus kapcsoló |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás | Otthon |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Eszközinterfész | Vezeték nélküli RF + USB |
| Tanúsítvány | CE; GS; FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; Ukrajna; India BIS; KCC; VCCI |
| Súly | 430 g |
| Billentyűzet súlya | 430 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 428,22 × 115,47 × 180,6 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 |
| Súly csomagolással együtt | 630 g |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Csomag magassága | 29 mm |
| Vevő | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomag szélessége | 459 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Szélesség | 428,2 mm |
| Magasság | 18,1 mm |
| Mélység | 115,5 mm |
| Raklap súlya | 522,6 kg (1152,1 font) |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Egérrel együtt | Nem |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és más folyadékoktól., Kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne szerelje szét a billentyűzetet - áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 196188162040 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, USB |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Akkumulátor |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| HP szegmens: | Társasági |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Kulcsfontosságú élet: | 10 millió karakter |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Billentyűzetprofil: | Alacsony profilú |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Gyorsbillentyűk száma: | 19 |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Eszközinterfész: | Vezeték nélküli RF + USB |
| Tanúsítvány: | CE; GS; FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; Ukrajna; India BIS; KCC; VCCI |
| Súly: | 430 g |
| Billentyűzet súlya: | 430 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 428,22 × 115,47 × 180,6 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Súly csomagolással együtt: | 630 g |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 29 mm |
| Vevő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomag szélessége: | 459 mm |
| Szélesség: | 428,2 mm |
| Magasság: | 18,1 mm |
| Mélység: | 115,5 mm |
| Raklap súlya: | 522,6 kg (1152,1 font) |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

