HP programozható vezeték nélküli billentyűzet 430
Kód: PERHP-KLA0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP programozható vezeték nélküli billentyűzet 430| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Elemek száma (billentyűzet) | 1 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AA |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| Szín | Fekete |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Otthon |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Kulcsfontosságú élet | 50 millió karakter |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Billentyűzetkapcsolók | Mechanikus kapcsoló |
| Súly | 256 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Csomag magassága | 25 mm |
| Csomag szélessége | 190 mm |
| Súly csomagolással együtt | 380 g |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Mélység | 153 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Egérrel együtt | Nem |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan kövesse a helyi előírásokat., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn., Óvja a víztől és más folyadékoktól. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 197192769102 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Elemek száma (billentyűzet): | 1 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Kulcsfontosságú élet: | 50 millió karakter |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Súly: | 256 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomag magassága: | 25 mm |
| Csomag szélessége: | 190 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 380 g |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Szélesség: | 110 mm |
| Magasság: | 19 mm |
| Mélység: | 153 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn., Víztől és más folyadékoktól védendő. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

