HP programozható egér 420 Bluetooth
Kód: PERHP-MYS0214
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP programozható egér 420 Bluetooth| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| HP szegmens | Otthon |
| Szélesség | 108,6 mm |
| Mélység | 61,6 mm |
| Magasság | 38 mm |
| Súly | 89 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Összeg | 1 |
| Csomag magassága | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt | 92,7 g |
| Csomag szélessége | 80 mm |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gombok száma | 7 |
| Görgők száma | 1 |
| Mozgásfelbontás | 4000 DPI |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrástól távol tárolandó., Védje a terméket a nedvességtől. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 197192652237 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| HP szegmens: | Otthon |
| Szélesség: | 108,6 mm |
| Mélység: | 61,6 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Súly: | 89 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Összeg: | 1 |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 92,7 g |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gombok száma: | 7 |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó., Óvja a terméket a nedvességtől. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

