HP Officejet mobil nyomtató 200, Nyomtatás, Előlapi USB nyomtatás
Kód: PERHP-DRA0147
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Officejet mobil nyomtató 200, Nyomtatás, Előlapi USB nyomtatás| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Mobil nyomtatási technológiák | HP ePrint |
| Wi-Fi | Igen |
| Szín | Igen, fekete |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Nyomtatópatronok száma | 2 |
| HP szegmens | Kis- és középvállalkozások |
| Maximális havi terhelés | 500 oldal havonta |
| Kétoldalas nyomtatás | Nem |
| Oldalleíró nyelv | PCL 3 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,17 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 3,9 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 15 W |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Kijelző átlója | 5,08 cm (2") |
| Beépített kijelző | Igen |
| Raklap méretei | 1219 × 1016 × 2430 mm |
| Szélesség | 364 mm |
| Magasság | 69 mm |
| Súly | 2,1 kg |
| Mélység | 186 mm |
| Borítékméretek | C6, C5, DL |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Sima papír, fotópapír, fényes papír, újrahasznosított papír |
| JIS B méretek (B0...B9) | B5 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 3,6 kg |
| Csomag magassága | 243 mm |
| Csomag szélessége | 495 mm |
| Csomagolási mélység | 119 mm |
| Kartonok száma rétegenként | 20 darab |
| PictBridge | Nem |
| Standard interfész | USB 2.0, Vezeték nélküli LAN |
| USB-port | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás | 50 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 50 lap |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Belső memória | 128 MB |
| Processzor órajelsebessége | 525 MHz |
| Maximális belső memória | 128 MB |
| Beépített processzor | Igen |
| Memória típusa | DDR3 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 15 - 90% |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 7 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, vázlat, A4) | 20 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 14 másodperc |
| Maximális felbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 10 oldal percenként |
| Nyomtatási felbontás (fekete) | 1200 x 1200 DPI |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 12 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (színes, vázlat, A4) | 19 oldal percenként |
| Színfelbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Raklap súlya | 741 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84433210 |
| Rétegek száma egy raklapon | 10 darab |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT Ezüst, ENERGY STAR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet printers |
|---|---|
| Súly: | 3.3 kg |
| EAN vonalkód: | 889894402004 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobil nyomtatási technológiák: | HP ePrint |
| Wi-Fi: | Igen |
| Szín: | Igen, Fekete |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| HP szegmens: | Kis- és középvállalkozások |
| Maximális havi terhelés: | 500 oldal havonta |
| Kétoldalas nyomtatás: | Nem |
| Oldalleíró nyelv: | PCL 3 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,17 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 3,9 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 15 W |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Kijelző átlója: | 5,08 cm (2") |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Raklap méretei: | 1219 × 1016 × 2430 mm |
| Szélesség: | 364 mm |
| Magasság: | 69 mm |
| Súly: | 2,1 kg |
| Mélység: | 186 mm |
| Borítékméretek: | C6, C5, DL |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír, fotópapír, Fényes papír, Újrahasznosított papír |
| JIS B méretek (B0...B9): | B5 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 3,6 kg |
| Csomag magassága: | 243 mm |
| Csomag szélessége: | 495 mm |
| Csomagolási mélység: | 119 mm |
| Kartonok száma rétegenként: | 20 darab |
| PictBridge: | Nem |
| Standard interfész: | USB 2.0, Vezeték nélküli LAN |
| USB-port: | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 50 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 50 lap |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Belső memória: | 128 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 525 MHz |
| Maximális belső memória: | 128 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 90% |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 7 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, vázlat, A4): | 20 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 14 másodperc |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 10 oldal percenként |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 1200 x 1200 DPI |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 12 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (színes, vázlat, A4): | 19 oldal percenként |
| Színfelbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Raklap súlya: | 741 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433210 |
| Rétegek száma egy raklapon: | 10 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT ezüst, ENERGY STAR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

