HP Lunar White 240 Bluetooth egér
Kód: PERHP-MYS0207
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Lunar White 240 Bluetooth egér| Akkumulátor élettartama | 15 hónap(ok) |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| HP szegmens | Otthon |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 107 mm |
| Magasság | 29,3 mm |
| Súly | 54,2 g |
| Mélység | 60,5 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag szélessége | 129 mm |
| Csomag magassága | 47 mm |
| Súly csomagolással együtt | 120 g |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Gombok száma | 3 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 197029744302 |
| Akkumulátor élettartama: | 15 hónap(ok) |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| HP szegmens: | Otthon |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 107 mm |
| Magasság: | 29,3 mm |
| Súly: | 54,2 g |
| Mélység: | 60,5 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 129 mm |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 120 g |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

