HP LaserJet Pro M501dn nyomtató 4800 x 600 DPI A4
Kód: PERHP-DLM0088
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet Pro M501dn nyomtató, 4800 x 600 DPI, A4| Mobil nyomtatási technológiák | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint, HP ePrint |
| Hálózati készenlét | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| HP szegmens | Kis- és középvállalkozások |
| Ajánlott munkaterhelés | 1500–6000 oldal havonta |
| Nyomtatási betűtípusok száma | 84 |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Oldalleíró nyelv | URF, PWG, PCL 6, PostScript 3, PDF 1.7, PCL 5 |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Maximális havi terhelés | 100 000 oldal havonta |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,1 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 660 W |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC) | 1,677 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 6,1 W |
| Kijelzősorok száma | 2 sor |
| Kijelző | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fehér, Nem |
| Szélesség | 418 mm |
| Magasság | 289 mm |
| Súly | 11,6 kg |
| Mélység | 376 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Durva papír, Nehéz papír, Bankjegypapír, Borítékok, Előnyomott, Címkék, Sima papír, Negyedoldalas papír, Fóliák, Újrahasznosított papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| JIS B méretek (B0...B9) | B5 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A6, A4, A5 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.7 Lion |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomagolási mélység | 398 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14,5 kg |
| Csomag szélessége | 497 mm |
| Csomag magassága | 466 mm |
| Standard interfész | USB 2.0, Ethernet |
| Bemeneti tálcák maximális száma | 3 |
| Többcélú tálca kapacitása | 100 lap |
| Maximális kimeneti kapacitás | 250 lap |
| Többcélú tálca | Igen |
| Bemeneti egység maximális kapacitása | 1200 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás | 550 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 250 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 2 |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1500 MHz |
| Maximális belső memória | 256 MB |
| Belső memória | 256 MB |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 30–70% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 43 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 5,8 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Nyomtatási margók (felső, alsó, jobb, bal) | 5 mm |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 34 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 4800 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT Ezüst |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 14.43 kg |
| EAN vonalkód: | 725184117596 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint, HP ePrint |
| Hálózati készenlét: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| HP szegmens: | Kis- és középvállalkozások |
| Ajánlott munkaterhelés: | 1500–6000 oldal havonta |
| Nyomtatási betűtípusok száma: | 84 |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Oldalleíró nyelv: | URF, PWG, PCL 6, PostScript 3, PDF 1.7, PCL 5 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Maximális havi terhelés: | 100 000 oldal havonta |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,1 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 660 W |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | 1,677 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 6,1 W |
| Kijelzősorok száma: | 2 sor |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Szélesség: | 418 mm |
| Magasság: | 289 mm |
| Súly: | 11,6 kg |
| Mélység: | 376 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Vastag papír, Nehéz papír, Bankpapír, Borítékok, Előnyomott, Címkék, Sima papír, Csütörtökönként, Átlátszó fóliák, Újrahasznosított papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| JIS B méretek (B0...B9): | B5 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A6, A4, A5 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.7 Lion |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 398 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14,5 kg |
| Csomag szélessége: | 497 mm |
| Csomag magassága: | 466 mm |
| Standard interfész: | USB 2.0, Ethernet |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 3 |
| Többcélú tálca kapacitása: | 100 lap |
| Maximális kimeneti kapacitás: | 250 lap |
| Többcélú tálca: | Igen |
| Bemeneti egység maximális kapacitása: | 1200 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 550 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 250 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 2 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1500 MHz |
| Maximális belső memória: | 256 MB |
| Belső memória: | 256 MB |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 30–70% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 43 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 5,8 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Nyomtatási margók (felső, alsó, jobb, bal): | 5 mm |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 34 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 4800 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, Kék angyal, EPEAT ezüst |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

