HP LaserJet MFP M234sdn, Fekete-fehér, Kis irodai nyomtató, Nyomtatás, Másolás, Szkennelés, Szkennelés e-mailbe; Szkennelés PDF-be; Kompakt méret; Energiatakarékos; Gyors kétoldalas nyomtatás; 40 lapos automatikus dokumentumadagoló
Kód: PERHP-WLK0115
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet MFP M234sdn, Fekete-fehér, Kis irodai nyomtató, Nyomtatás, Másolás, Szkennelés, Szkennelés e-mailbe; Szkennelés PDF-be; Kompakt méret; Energiatakarékos; Gyors kétoldalas nyomtatás; 40 lapos automatikus dokumentumadagoló| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Oldalleíró nyelv | PWG, URF, PCLmS |
| HP szegmens | Otthoni iroda |
| Maximális havi terhelés | 20000 oldal havonta |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás, Másolás |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 3,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,6 W |
| Maximális energiafogyasztás | 453 Ny |
| Szín | Szürke |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 294,4 mm |
| Szélesség | 418 mm |
| Súly | 9,5 kg |
| Mélység | 308 mm |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Kétoldalas másolási mód | Autó |
| Maximális másolási felbontás | 600 x 600 DPI |
| Másolás | Fekete-fehér másolás |
| Kétoldalas másolás | Igen |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 29 másolat percenként |
| Faxolás | Nem |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Borítékok |
| Maximális nyomtatási méret | 216x356 |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5, B4 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Média súlya a papírtálcában | 60–105 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csomagolási mélység | 379 mm |
| Súly csomagolással együtt | 12,4 kg |
| Csomag szélessége | 497 mm |
| Csomag magassága | 409 mm |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 500 MHz |
| Belső memória | 64 MB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Kétoldalas szkennelés | Nem |
| Támogatott képformátumok | JPEG, BMP, TIFF, PNG |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Szürkeárnyalatos szintek | 256 |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér) | 19 oldal percenként |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 600 DPI |
| Szkennelés ide: | E-mail, Kép |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelési sebesség (színes) | 10 oldal percenként |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Támogatott dokumentumformátumok | |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 30 oldal percenként |
| Bemelegedési idő | 45 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatás | Fekete-fehér nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 18 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete) | 700 oldal. |
| Mellékelt kábelek | USB |
| A patron mellékelve van | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 12.44 kg |
| EAN vonalkód: | 194850889486 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Oldalleíró nyelv: | PWG, URF, PCLmS |
| HP szegmens: | Otthoni iroda |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás, Másolat |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,6 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 453 Ny |
| Szín: | Szürke |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Magasság: | 294,4 mm |
| Szélesség: | 418 mm |
| Súly: | 9,5 kg |
| Mélység: | 308 mm |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Kétoldalas másolási mód: | Autó |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Kétoldalas másolás: | Igen |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 29 másolat percenként |
| Faxolás: | Nem |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Borítékok |
| Maximális nyomtatási méret: | 216x356 |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5, B4 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–105 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 379 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,4 kg |
| Csomag szélessége: | 497 mm |
| Csomag magassága: | 409 mm |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 500 MHz |
| Belső memória: | 64 MB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Kétoldalas szkennelés: | Nem |
| Támogatott képformátumok: | JPEG, BMP, TIFF, PNG |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 256 |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér): | 19 oldal percenként |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Szkennelés ide:: | Email, Kép |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelési sebesség (színes): | 10 oldal percenként |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Támogatott dokumentumformátumok: | |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 30 oldal percenként |
| Bemelegedési idő: | 45 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 18 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

