HP LaserJet MFP M234dw, Fekete-fehér, Kis irodai nyomtató, Nyomtatás, Másolás, Szkennelés, Szkennelés e-mailbe; Szkennelés PDF-be; Kompakt méret; Energiatakarékos; Gyors kétoldalas nyomtatás; Kétsávos Wi-Fi
Kód: PERHP-WLK0122
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet MFP M234dw, Fekete-fehér, Kis irodai nyomtató, Nyomtatás, Másolás, Szkennelés, Szkennelés e-mailbe; Szkennelés PDF-be; Kompakt méret; Energiatakarékos; Gyors kétoldalas nyomtatás; Kétsávos Wi-Fi| Mobil nyomtatási technológiák | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Maximális havi terhelés | 20000 oldal havonta |
| Ajánlott munkaterhelés | 200-2000 oldal havonta |
| HP szegmens | Otthoni iroda |
| Oldalleíró nyelv | PCLmS, PWG |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 453 Ny |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 3,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,04 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 0,6 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Szín | Szürke |
| Beépített kijelző | Igen |
| Súly | 7,6 kg |
| Magasság | 241,9 mm |
| Szélesség | 368 mm |
| Mélység | 298,6 mm |
| Kétoldalas másolás | Nem |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál) | 10,3 másodperc |
| Másolatok átméretezése | 25 - 400% |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 29 másolat percenként |
| Maximális másolási felbontás | 600 x 600 DPI |
| Másolás | Fekete-fehér másolás |
| Faxolás | Nem |
| Fotópapír mérete | 4x6 |
| JIS B méretek (B0...B9) | B5 |
| Média súlya a papírtálcában | 60–163 g/m² |
| ISO A méretek (A0...A9) | A6, A4, A5 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Levél, Executive (184 x 267 mm), Legal |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Negyeddollárosok, Képeslapok, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2016 x64, Windows Server 2008 R2 x64 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Csomag magassága | 388 mm |
| Csomag szélessége | 497 mm |
| Csomagolási mélység | 298 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,6 kg |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Bemeneti tálcák maximális száma | 1 |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Beépített processzor | Igen |
| Maximális belső memória | 64 MB |
| Belső memória | 64 MB |
| Processzor órajelsebessége | 500 MHz |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15 - 32,5°C |
| TWAIN verzió | 2.1 |
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner |
| Szürkeárnyalatos szintek | 256 |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Támogatott képformátumok | Nyers, TIFF, BMP, JPG, JPEG |
| Szkennelési sebesség (színes) | 10 oldal percenként |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér) | 19 oldal percenként |
| Támogatott dokumentumformátumok | |
| Szkenner-illesztőprogramok | KETTŐ |
| Kétoldalas szkennelés | Nem |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Minimális jobb oldali nyomtatási margó | 5 mm |
| Minimális bal oldali nyomtatási margó | 5 mm |
| Minimális felső nyomtatási margó | 6 mm |
| Minimális alsó nyomtatási margó | 6 mm |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 29 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 600 x 600 DPI |
| Bemelegedési idő | 45 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 7 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Nyomtatás | Fekete-fehér nyomtatás |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 700 oldal. |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84433100 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a tonerrel való érintkezést, irritálhatja a bőrt és a légzőszerveket., A termék speciális ártalmatlanítást igényel, ne dobja a háztartási hulladékba., Legyen óvatos a készülék kezelésekor, mert élő alkatrészeket tartalmazhat. |
| HP automatikus be-/kikapcsolás | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 9.9 kg |
| EAN vonalkód: | 194850664199 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| Ajánlott munkaterhelés: | 200-2000 oldal havonta |
| HP szegmens: | Otthoni iroda |
| Oldalleíró nyelv: | PCLmS, PWG |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 453 Ny |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 3,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,04 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 0,6 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Szín: | Szürke |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Súly: | 7,6 kg |
| Magasság: | 241,9 mm |
| Szélesség: | 368 mm |
| Mélység: | 298,6 mm |
| Kétoldalas másolás: | Nem |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál): | 10,3 másodperc |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 29 másolat percenként |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Faxolás: | Nem |
| Fotópapír mérete: | 4x6 |
| JIS B méretek (B0...B9): | B5 |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| ISO A méretek (A0...A9): | A6, A4, A5 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Levél, Vezetői (184 x 267 mm), Jogi |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Csütörtökönként, Képeslap, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2016 x64, Windows Server 2008 R2 x64 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Csomag magassága: | 388 mm |
| Csomag szélessége: | 497 mm |
| Csomagolási mélység: | 298 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,6 kg |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 1 |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Beépített processzor: | Igen |
| Maximális belső memória: | 64 MB |
| Belső memória: | 64 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 500 MHz |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| TWAIN verzió: | 2.1 |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 256 |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Támogatott képformátumok: | Nyers, TIFF, BMP, JPG, JPEG |
| Szkennelési sebesség (színes): | 10 oldal percenként |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér): | 19 oldal percenként |
| Támogatott dokumentumformátumok: | |
| Szkenner-illesztőprogramok: | KETTŐ |
| Kétoldalas szkennelés: | Nem |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Minimális jobb oldali nyomtatási margó: | 5 mm |
| Minimális bal oldali nyomtatási margó: | 5 mm |
| Minimális felső nyomtatási margó: | 6 mm |
| Minimális alsó nyomtatási margó: | 6 mm |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 29 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Bemelegedési idő: | 45 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433100 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a tonerrel való érintkezést, irritálhatja a bőrt és a légzőrendszert., A termék speciális ártalmatlanítást igényel, ne dobja a háztartási hulladékba., Legyen óvatos a készülék kezelésekor, mert áram alatt lévő alkatrészeket tartalmazhat. |
| HP automatikus be-/kikapcsolás: | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

