HP LaserJet M234sdw többfunkciós eszköz
Kód: PERHP-WLK0117
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet M234sdw többfunkciós eszköz| Wi-Fi | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximális havi terhelés | 20000 oldal havonta |
| HP szegmens | Otthon, Otthoni iroda |
| Digitális adó | Nem |
| Oldalleíró nyelv | URF, PCLmS, PWG |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 3,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,04 W |
| Energiafogyasztás (átlagos működés) | 453 Ny |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 0,6 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Kijelző | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Szürke |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kijelző átlója | 4,06 cm (1,6") |
| Színes kijelző | Nem |
| Magasság | 294,4 mm |
| Súly | 9,5 kg |
| Szélesség | 418 mm |
| Mélység | 308 mm |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Kétoldalas másolás | Nem |
| Maximális másolási felbontás | 600 x 600 DPI |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 29 másolat percenként |
| Másolás | Fekete-fehér másolás |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál) | 8 másodperc |
| Faxolás | Nem |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Vastag papír, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4 |
| Maximális nyomtatási méret | 100 x 150 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5, B4 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 x64, Windows Server 2012 x64 |
| Csomag magassága | 409 mm |
| Súly csomagolással együtt | 12,4 kg |
| Csomagolási mélység | 379 mm |
| Csomag szélessége | 497 mm |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Maximális belső memória | 64 MB |
| Belső memória | 64 MB |
| Kétoldalas szkennelés | Nem |
| Támogatott képformátumok | BMP, JPG, TIF, PNG |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 600 DPI |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér) | 10 oldal percenként |
| Maximális szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Szürkeárnyalatos szintek | 256 |
| Szkennelés ide: | USB, E-mail, Kép |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelési sebesség (színes) | 19 oldal percenként |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 356 mm |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Támogatott dokumentumformátumok | |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 29 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, vázlat, A4) | 30 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási felbontás (fekete) | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 19 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 18 oldal percenként |
| Bemelegedési idő | 45 másodperc |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Nyomtatás | Fekete-fehér nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 7 másodperc |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 700 oldal. |
| Harmonizált Rendszerkód | 84433100 |
| HP dinamikus biztonsági funkciók | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 194850889585 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| HP szegmens: | Otthon, Otthoni iroda |
| Digitális adó: | Nem |
| Oldalleíró nyelv: | URF, PCLmS, PWG |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 3,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,04 W |
| Energiafogyasztás (átlagos működés): | 453 Ny |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 0,6 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kijelző átlója: | 4,06 cm (1,6") |
| Színes kijelző: | Nem |
| Magasság: | 294,4 mm |
| Súly: | 9,5 kg |
| Szélesség: | 418 mm |
| Mélység: | 308 mm |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Kétoldalas másolás: | Nem |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 29 másolat percenként |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál): | 8 másodperc |
| Faxolás: | Nem |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Vastag papír, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4 |
| Maximális nyomtatási méret: | 100 x 150 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5, B4 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 x64, Windows Server 2012 x64 |
| Csomag magassága: | 409 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,4 kg |
| Csomagolási mélység: | 379 mm |
| Csomag szélessége: | 497 mm |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Maximális belső memória: | 64 MB |
| Belső memória: | 64 MB |
| Kétoldalas szkennelés: | Nem |
| Támogatott képformátumok: | BMP, JPG, TIF, PNG |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér): | 10 oldal percenként |
| Maximális szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 256 |
| Szkennelés ide:: | USB, Email, Kép |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelési sebesség (színes): | 19 oldal percenként |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 356 mm |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Támogatott dokumentumformátumok: | |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 29 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, vázlat, A4): | 30 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 19 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 18 oldal percenként |
| Bemelegedési idő: | 45 másodperc |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7 másodperc |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433100 |
| HP dinamikus biztonsági funkciók: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

