HP LaserJet M209dw nyomtató, monokróm, otthoni és irodai nyomtató, nyomtatás, kétoldalas nyomtatás; kompakt méret; energiatakarékos; kétsávos Wi-Fi
Kód: PERHP-DLK0117
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet M209dw nyomtató, monokróm, otthoni és irodai nyomtató, nyomtatás, kétoldalas nyomtatás; kompakt méret; energiatakarékos; kétsávos Wi-Fi| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák | Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Hálózati készenlét | Nem |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Maximális havi terhelés | 20000 oldal havonta |
| HP szegmens | Otthon, Otthoni iroda |
| Oldalleíró nyelv | URF, PWG, PCLmS |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 420 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 110–127 V |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC) | 0,224 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 2W |
| Beépített kijelző | Nem |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Szín | Fehér, Nem |
| Mélység | 279,5 mm |
| Szélesség | 355 mm |
| Raklap méretei | 1200 × 1000 × 2594 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súly | 5,6 kg |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Vastag papír, Negyedlapok, Képeslapok, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Jogi, Levél |
| Maximális nyomtatási méret | 216 x 356 mm |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A6, A4 |
| Média súlya a papírtálcában | 60–163 g/m² |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 432 mm |
| Csomag magassága | 272 mm |
| Csomagolási mélység | 331 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,3 kg |
| Kartonok száma rétegenként | 8 darab |
| Raklap súlya | 547,1 kg (1206,2 font) |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Bemeneti egység maximális kapacitása | 150 lap |
| Maximális kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Bemeneti tálcák maximális száma | 1 |
| Beépített processzor | Igen |
| Maximális belső memória | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 54 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 17,5–25 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 30–70% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 30 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 600 x 600 DPI |
| Bemelegedési idő | 30 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 18 oldal percenként |
| Nyomtatási felbontás (fekete) | 600 x 600 DPI |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 7 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete) | 1 oldal. |
| Raklap súlya | 548,3 g |
| Rétegek száma egy raklapon | 9 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84433210 |
| Figyelmeztetés | Működés közben ne takarja le a szellőzőnyílásokat., Csatlakoztassa a készüléket földelt elektromos aljzathoz., Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést. |
| HP dinamikus biztonsági funkciók | Igen |
| Nem tartalmaz | Higany |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT Ezüst, ENERGY STAR, Blue Angel |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 7.71 kg |
| EAN vonalkód: | 194850664267 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Hálózati készenlét: | Nem |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| HP szegmens: | Otthon, Otthoni iroda |
| Oldalleíró nyelv: | URF, PWG, PCLmS |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 420 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110–127 V |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | 0,224 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 2W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Mélység: | 279,5 mm |
| Szélesség: | 355 mm |
| Raklap méretei: | 1200 × 1000 × 2594 mm |
| Magasság: | 205 mm |
| Súly: | 5,6 kg |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Vastag papír, Csütörtökönként, Képeslap, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél |
| Maximális nyomtatási méret: | 216 x 356 mm |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 432 mm |
| Csomag magassága: | 272 mm |
| Csomagolási mélység: | 331 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,3 kg |
| Kartonok száma rétegenként: | 8 darab |
| Raklap súlya: | 548,3 g |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Bemeneti egység maximális kapacitása: | 150 lap |
| Maximális kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 1 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Maximális belső memória: | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 54 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 17,5–25 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 30–70% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 30 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Bemelegedési idő: | 30 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 18 oldal percenként |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 600 x 600 DPI |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1 oldal. |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433210 |
| Figyelmeztetés: | Működés közben ne takarja le a szellőzőnyílásokat., Csatlakoztassa a készüléket egy földelt elektromos aljzathoz., Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést. |
| HP dinamikus biztonsági funkciók: | Igen |
| Nem tartalmaz: | Higany |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT ezüst, ENERGY STAR, Kék angyal |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

