HP LaserJet M209d nyomtató
Kód: PERHP-DLK0127
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet M209d nyomtató| Titkosítás/biztonság | SSL/TLS, SNMPv2, SNMPv3 |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Maximális havi terhelés | 20000 oldal havonta |
| HP szegmens | Kis- és középvállalkozások |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Ajánlott munkaterhelés | 200-2000 oldal havonta |
| Oldalleíró nyelv | PCLmS, PWG, URF |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Cserepatronok | Standard cserekazetta DM1 nyomtatóhoz: HP 134A fekete LaserJet tonerkazetta, W1340A (~1100), HP 134X fekete LaserJet tonerkazetta, W1340X (~2400); Standard cserekazetta DM2 nyomtatóhoz: HP 135A fekete LaserJet tonerkazetta, W1350A (~1100), HP 135X fekete LaserJet tonerkazetta, W1350X (~2400); |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság) | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 420 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 2W |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Fekete, Nem |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Tanúsítvány | CISPR32:2012 és CISPR32:2015 /EN55032:2012 és EN55032:2015+AC:2016 - B osztály; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC 47 CFR cím, 15. rész, B osztály/ICES-003, 6. kiadás. |
| Magasság | 205 mm |
| Raklap méretei | 1200 × 1000 × 2449 mm |
| Súly | 5,6 kg |
| Mélység | 279,5 mm |
| Szélesség | 355 mm |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| JIS B méretek (B0...B9) | B5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Legal, Letter, Executive (184 x 267 mm) |
| Maximális nyomtatási méret | 216 x 354 mm |
| Egyedi médiahossz | 152,4 - 356 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Borítékok, Vastag papír, Címkék, Sima papír, Negyedoldalas papír, Képeslapok |
| Média súlya a papírtálcában | 60–163 g/m² |
| Egyedi média szélesség | 101,6 - 216 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Linux |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Csomag szélessége | 432 mm |
| Csomag magassága | 272 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,8 kg |
| Csomagolási mélység | 331 mm |
| Kartonok száma rétegenként | 8 darab |
| Raklap méretei (sz x mé x ma) | 1199,9 × 1000 × 2449,1 mm (47,2 × 39,4 × 96,4") |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány | 30–70% |
| Körülbelül tartózkodók hangnyomásszintje (előkészítve) | 15 dB |
| Akusztikai teljesítménykibocsátás (előkészített) | 25 dB |
| Raklap súlya | 562,6 kg (1240,3 font) |
| Gyártói garancia | Korlátozott egyéves garancia |
| Ajánlott rendszerkövetelmények | Microsoft® Windows® 11, 10: 32 bites vagy 64 bites, 2 GB szabad merevlemez-terület, internetkapcsolat, Microsoft® Internet Explorer; USB-port |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Maximális kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1 | 150 lap |
| Bemeneti egység maximális kapacitása | 150 lap |
| Bemeneti tálcák maximális száma | 1 |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Maximális belső memória | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 52 dB |
| Processzor órajelsebessége | 500 MHz |
| Belső memória | 64 MB |
| Beépített processzor | Igen |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás) | 6,7 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15 - 32,5°C |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Maximális felbontás | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási felbontás (fekete) | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 29 oldal percenként |
| Biztonságos nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 7 másodperc |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 700 oldal. |
| Mellékelt kábelek | Hálózati adapter, USB |
| Raklap súlya | 562,6 kg |
| Rétegek száma egy raklapon | 9 darab |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP automatikus be-/kikapcsolás | Igen |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, Kék Angyal |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 140 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 33 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 13 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 87 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 10 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 8.2 kg |
| EAN vonalkód: | 197961893151 |
| Titkosítás/Biztonság: | SSL/TLS, SNMPv2, SNMPv3 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| HP szegmens: | Kis- és középvállalkozások |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Ajánlott munkaterhelés: | 200-2000 oldal havonta |
| Oldalleíró nyelv: | PCLmS, PWG, URF |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Cserepatronok: | Standard cserekazetta DM1 nyomtatóhoz: HP 134A fekete LaserJet tonerkazetta, W1340A (~1100), HP 134X fekete LaserJet tonerkazetta, W1340X (~2400); Standard cserekazetta DM2 nyomtatóhoz: HP 135A fekete LaserJet tonerkazetta, W1350A (~1100), HP 135X fekete LaserJet tonerkazetta, W1350X (~2400); |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,04 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 420 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 2W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fekete, Nem |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Tanúsítvány: | CISPR32:2012 és CISPR32:2015 /EN55032:2012 és EN55032:2015+AC:2016 - B osztály; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC 47 CFR cím, 15. rész, B osztály/ICES-003, 6. kiadás. |
| Magasság: | 205 mm |
| Raklap méretei: | 1200 × 1000 × 2449 mm |
| Súly: | 5,6 kg |
| Mélység: | 279,5 mm |
| Szélesség: | 355 mm |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| JIS B méretek (B0...B9): | B5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél, Vezetői (184 x 267 mm) |
| Maximális nyomtatási méret: | 216 x 354 mm |
| Egyedi médiahossz: | 152,4 - 356 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Borítékok, Vastag papír, Címkék, Sima papír, Csütörtökönként, Képeslap |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| Egyedi média szélesség: | 101,6 - 216 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Linux |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Csomag szélessége: | 432 mm |
| Csomag magassága: | 272 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,8 kg |
| Csomagolási mélység: | 331 mm |
| Kartonok száma rétegenként: | 8 darab |
| Raklap méretei (sz x mé x ma): | 1199,9 × 1000 × 2449,1 mm (47,2 × 39,4 × 96,4") |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány: | 30–70% |
| Körülbelül tartózkodók hangnyomásszintje (előkészítve): | 15dB |
| Akusztikai teljesítménykibocsátás (előkészített): | 25 dB |
| Raklap súlya: | 562,6 kg |
| Gyártói garancia: | Korlátozott egyéves garancia |
| Ajánlott rendszerkövetelmények: | Microsoft® Windows® 11, 10: 32 bites vagy 64 bites, 2 GB szabad merevlemez-terület, internetkapcsolat, Microsoft® Internet Explorer; USB-port |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Maximális kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 150 lap |
| Bemeneti egység maximális kapacitása: | 150 lap |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 1 |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Maximális belső memória: | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 52 dB |
| Processzor órajelsebessége: | 500 MHz |
| Belső memória: | 64 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 6,7 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 29 oldal percenként |
| Biztonságos nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7 másodperc |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Mellékelt kábelek: | Hálózati adapter, USB |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP automatikus be-/kikapcsolás: | Igen |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, Kék angyal |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 140 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 33 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 13 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 87 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

