HP fehér vezeték nélküli egér Z3700
Kód: PERHP-MYS0160
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP fehér vezeték nélküli egér Z3700| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| HP szegmens | Otthon |
| Szín | Fehér |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Magasság | 25,3 mm |
| Súly | 50 g |
| Szélesség | 101 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 198 mm |
| Súly csomagolással együtt | 150 g |
| Csomag magassága | 53 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Mozgásfelbontás | 1200 DPI |
| Menet típusa | Kerekek |
| Görgők száma | 1 |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Ajánlott felhasználás | PC/Laptop |
| Gombok száma | 3 |
| Cél | Hivatal |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.104 kg |
| EAN vonalkód: | 889894813152 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| HP szegmens: | Otthon |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Magasság: | 25,3 mm |
| Súly: | 50 g |
| Szélesség: | 101 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 198 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 150 g |
| Csomag magassága: | 53 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Mozgásfelbontás: | 1200 DPI |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Görgők száma: | 1 |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Ajánlott felhasználás: | PC/Laptop |
| Gombok száma: | 3 |
| Cél: | Hivatal |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

