Havit TW974 ModernBuds Bluetooth fejhallgató, fekete
Kód: PERHAVSLU0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW974 ModernBuds Bluetooth fejhallgató, fekete| Súly | 3 gramm |
| Bluetooth | Igen |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa | Térhatású |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Viselési stílus | Fejhallgatók |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 4,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 400mAh |
| Akkumulátor kapacitása | 25mAh |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
| Fejhallgató érzékenysége | 102 dB |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 32 ohm |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.108 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119079901 |
| Súly: | 3G |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Viselési stílus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 4,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 400mAh |
| Akkumulátor kapacitása: | 25mAh |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
| Fejhallgató érzékenysége: | 102 dB |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

