Havit StarBlaze-1 - gamer egér (fekete-fehér)
Kód: GAMHAVMYS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit StarBlaze-1 - gamer egér (fekete-fehér)| Akkumulátor kapacitása | 400mAh |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Szín | Fekete |
| Súly | 63 g |
| Magasság | 43 mm |
| Mélység | 119 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Cél | Játék |
| Gombok száma | 6 |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 80 |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásfelbontás | 26000 DPI |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119070441 |
| Akkumulátor kapacitása: | 400mAh |
| Anyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 63 g |
| Magasság: | 43 mm |
| Mélység: | 119 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Cél: | Játék |
| Gombok száma: | 6 |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 80 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásfelbontás: | 26000 DPI |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

