Green Cell AGM23 baterie do UPS Olověná (VRLA) 12 V 44 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM23 baterie do UPS Olověná (VRLA) 12 V 44 Ah| Barva | Černá |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Kapacita baterie | 44 Ah |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Životnost baterie | 5 rok/roky |
| Napětí baterie | 12 V |
| Hloubka | 197 mm |
| Hmotnost | 12,7 kg |
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 165 mm |
| Výška (s konektory) | 17 cm |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 13.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317224037 |
| Barva: | Černá |
| Počet baterií v ceně: | 1 kusů |
| Kapacita baterie: | 44 Ah |
| Typ baterie: | Olověná (VRLA) |
| Životnost baterie: | 5 rok/roky |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Hloubka: | 197 mm |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Výška: | 170 mm |
| Šířka: | 165 mm |
| Výška (s konektory): | 17 cm |
| Varování: | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

