Gembird KBS-WMS-01-W-CYRL vezeték nélküli asztali készlet Silent Key Pro Business, fehér, RU kiosztású
Kód: PERGEMKLM0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird KBS-WMS-01-W-CYRL vezeték nélküli asztali készlet Silent Key Pro Business, fehér, RU kiosztású| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Csuklótámasz | Nem |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | orosz |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűzetkapcsolók | Membránkapcsoló |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Egér súlya | 55 g |
| Billentyűzet súlya | 490 g |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Vevő | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő típusa | Mikro vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Akkumulátor | Nem |
| Belefoglalt termékek száma | 2 darab |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Görgő | Igen |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Egérrel együtt | Igen |
| Mozgásfelbontás | 5000 DPI |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és más folyadékoktól., Kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne szerelje szét a billentyűzetet - áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309137065 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | orosz |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetkapcsolók: | Membránkapcsoló |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Egér súlya: | 55 g |
| Billentyűzet súlya: | 490 g |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Vevő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő típusa: | Mikro vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Akkumulátor: | Nem |
| Belefoglalt termékek száma: | 2 darab |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Görgő: | Igen |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 5000 DPI |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

