Gembird EG-UPS-035 szünetmentes tápegység, interaktív, 2 kVA, 1200 W, 5 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZSIEEEUPS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird EG-UPS-035 szünetmentes tápegység, vonali interaktív, 2 kVA, 1200 W, 5 AC aljzat / AC aljzat| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 162 V |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Hullám | Szinusz/Négyzet |
| Kimeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 295 V |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 2 kVA |
| Válasz | 10 ms |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 220V |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Kimeneti teljesítmény | 1200 W |
| Zajszint | 45 dB |
| Áramvédelmi elemek | Túlmelegedés, rövidzárlat, túlfeszültség |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE |
| Kijelző típusa | LCD |
| Formátum | Torony |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Súly | 12,9 kg |
| Mélység | 400 mm |
| Csomag szélessége | 300 mm |
| Csomag magassága | 180 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| USB-port típusa | USB B típusú |
| Aljzatok száma | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó |
| USB-port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Dugó | C14 elosztó |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Töltési áram | 0,5 A |
| Tipikus áthidalási idő fél terhelésnél | 8 perc |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Akkumulátor kapacitása | 9 Ah |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje | 8 óra |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Tipikus áthidalási idő teljes terhelés mellett | 20 perc |
| Mellékelt kábelek | Bemeneti tápkábel, USB-kábel |
| Vámtarifa-kód (TARIC) | 8504408590 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és vízforrásoktól távol tárolandó. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 12.885 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309116602 |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 162 V |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Hullám: | Szinusz/Négyzet |
| Kimeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 295 V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 2 kVA |
| Válasz: | 10 ms |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 220V |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Kimeneti teljesítmény: | 1200 W |
| Zajszint: | 45 dB |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott kisülés, Rövidzár, Túlfeszültség |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 220 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Súly: | 12,9 kg |
| Mélység: | 400 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Csomag magassága: | 180 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| Aljzatok száma: | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| USB-port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Dugó: | C14 elosztó |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Töltési áram: | 0,5 A |
| Tipikus áthidalási idő fél terhelésnél: | 8 perc |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor kapacitása: | 9 Ah |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 8 óra |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Tipikus áthidalási idő teljes terhelés mellett: | 20 perc |
| Mellékelt kábelek: | Bemeneti tápkábel, USB-kábel |
| Vámtarifa-kód (TARIC): | 8504408590 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

