EVER EASYLINE 2200 AVR USB UPS
Kód: ZSIEVEUPS0116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EVER EASYLINE 2200 AVR USB UPS| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Válasz | 6 ms |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 230V |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,22 kVA |
| Hullám | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 280V |
| Maximális áram | 10A |
| Kimeneti teljesítmény | 1200 W |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 170 V |
| Szín | Fekete |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Aljzatok száma | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai | E típus |
| Akkumulátor töltési ideje | 6 óra |
| Figyelmeztetés | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 12.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683603595 |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Válasz: | 6 ms |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 230V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,22 kVA |
| Hullám: | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 280V |
| Maximális áram: | 10A |
| Kimeneti teljesítmény: | 1200 W |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 170 V |
| Szín: | Fekete |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Aljzatok száma: | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus |
| Akkumulátor töltési ideje: | 6 óra |
| Figyelmeztetés: | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

