Ever DUO 550 AVR USB Line-interaktív 0,55 kVA 330 W 4 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZSIEVEUPS0101
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever DUO 550 AVR USB Line-interaktív 0,55 kVA 330 W 4 AC aljzat / AC aljzat| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 253 V |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti fázisok száma | 1 |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 191 V |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,55 kVA |
| Hangjelzési módok | Hiba, Alacsony akkumulátorszint riasztás, Túlterhelés riasztás |
| Kimeneti teljesítmény | 330 W |
| Bemeneti fázisok száma | 1 |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Hullám | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 162 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 290V |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, rövidzárlat |
| Hangjelzések | Igen |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Kimeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Formátum | Torony |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 84 mm |
| Magasság | 158 mm |
| Csomag szélessége | 122 mm |
| Csomag magassága | 225 mm |
| Súly | 3,8 kg |
| Mélység | 252 mm |
| Aljzatok száma | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| USB-port | Igen |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó |
| USB-port típusa | USB B típusú |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–95% |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Hidegindítás | Igen |
| Figyelmeztetés | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 4.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683605124 |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 253 V |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 191 V |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,55 kVA |
| Hangjelzési módok: | Hiba, Alacsony akkumulátorszint riasztás, Túlterhelés riasztás |
| Kimeneti teljesítmény: | 330 W |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Hullám: | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 162 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 290V |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Rövidzár |
| Hangjelzések: | Igen |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Kimeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Formátum: | Torony |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 84 mm |
| Magasság: | 158 mm |
| Csomag szélessége: | 122 mm |
| Csomag magassága: | 225 mm |
| Súly: | 3,8 kg |
| Mélység: | 252 mm |
| Aljzatok száma: | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| USB-port: | Igen |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Hidegindítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

