EPOS ADAPT 160 USB II fejhallgató mikrofonnal, kábellel, fej feletti, irodai/hívásközponti, USB A-típusú, fekete
Kód: PEREOSSLU0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EPOS ADAPT 160 USB II headset mikrofonnal, kábellel, fej feletti, irodai/hívásközponti, USB A-típusú, fekete| USB Type-C töltőport | Nem |
| Magasság | 194 mm |
| Mélység | 58 mm |
| Szélesség | 157 mm |
| Súly | 136 g |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Súly csomagolással együtt | 178 g |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Kábelhossz | 1785 méter |
| Szín | Fekete |
| Vezérlőbillentyűk | Hangerő +, További gombok, Némítás, Hangerő - |
| Kábel színe | Fekete |
| Hangerőszabályzó | Gomb |
| Hangnyomásszint (max.) | 115 dB |
| Fejhallgató típusa | Térhatású |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Ajánlott felhasználás | Iroda / call center |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Vezérlőegység típusa | Kábeles vezérlőegység |
| Tanúsítvány | Avaya, Cisco Webex, Google Voice, Google Meet, Swyx, Google Chromebook, Zoom |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Összeg | 1 |
| Töltőállvány | Nem |
| Ház | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85183000 |
| Mennyiség dobozonként | 40 darab |
| Külső doboz hossza | 543 mm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 55% |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Mágnes típusa | Neofumed-szulfát |
| Vezérlő típusa | Dinamikus |
| Összecsukható mikrofon | Igen |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
| Mikrofon némítása | Igen |
| Mikrofonfrekvencia | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon típusa | Fellendülés |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.165 kg |
| EAN vonalkód: | 5714708007166 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Magasság: | 194 mm |
| Mélység: | 58 mm |
| Szélesség: | 157 mm |
| Súly: | 136 g |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 178 g |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Kábelhossz: | 1785 méter |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlőbillentyűk: | Hangerő +, További gombok, Néma, Kötet - |
| Kábel színe: | Fekete |
| Hangerőszabályzó: | Gomb |
| Hangnyomásszint (max.): | 115 dB |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Ajánlott felhasználás: | Iroda / call center |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Vezérlőegység típusa: | Kábeles vezérlőegység |
| Tanúsítvány: | Avaya, Cisco Webex, Google Voice, Google Meet, Swyx, Google Chromebook, Zoom |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Töltőállvány: | Nem |
| Ház: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85183000 |
| Mennyiség dobozonként: | 40 darab |
| Külső doboz hossza: | 543 mm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 55% |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Mágnes típusa: | Neofumed-szulfát |
| Vezérlő típusa: | Dinamikus |
| Összecsukható mikrofon: | Igen |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
| Mikrofon némítása: | Igen |
| Mikrofonfrekvencia: | 100–8000 Hz |
| Mikrofon típusa: | Fellendülés |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

