EPOS 1001419 fejhallgató / headset fejhallgató mikrofonnal Kábel Fejre szerelhető Irodai / call centeri USB Type-C / USB Type-A fekete
Kód: PEREOSSLU0080
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EPOS 1001419 fejhallgató / headset fejhallgató mikrofonnal Kábel Fejre szerelhető Irodai / call centeri USB Type-C / USB Type-A fekete| USB Type-C töltőport | Nem |
| Microsoft Teams minősítésű | Igen |
| Mélység | 150 mm |
| Magasság | 162 mm |
| Szélesség | 56 mm |
| Súly | 51g |
| Fülhallgató méretei (Sz x M x Ma) | 56 x 56 x 12 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 56 mm |
| Csomagolási mélység | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt | 150,5 g |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB C típusú / USB A típusú |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Frekvenciaátvitel (beszélgetés mód) | 100–8000 Hz |
| Frekvenciaátvitel (zenei mód) | 20 - 20000 Hz |
| Hallásvédelmi technológia | Ausztrál G616, EPOS ActiveGard |
| Kábel színe | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Iroda / call center |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Piacterület | Szakmai |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Fejhallgató típusa | Monofonikus |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín | Fekete |
| Vezérlőegység típusa | Kábelre szerelt vezérlőegység |
| Levehető kábel | Nem |
| Vezérlőbillentyűk | Microsoft Teams gomb, Hangerő +, Hívás fogadása/befejezése, Némítás, Hangerő - |
| Hangnyomásszint (max.) | 110dB |
| Állítható fejpánt | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 50 °C |
| Hálózati adapter | Nem |
| Gyors útmutató | Igen |
| Fülpárna anyaga | Műbőr |
| Biztonsági adatlap | Igen |
| Audio adapterek mellékelve | USB |
| Ház | Igen |
| Külső doboz hossza | 562 mm |
| A fő csomag súlya | 3,97 kg |
| Fejhallgató érzékenysége | 86 dB |
| Egységvezérlő | 2,8 cm |
| Impedancia | 40 ohm |
| Akusztikus rendszer | Félig zárt |
| Vezérlő típusa | Dinamikus |
| Mikrofon típusa | Fellendülés |
| Mikrofonfrekvencia | 100–8000 Hz |
| Mikrofonok száma | 1 |
| Mikrofon érzékenysége | -20dB |
| Irányított mikrofon típusa | Egyirányú |
| Összecsukható mikrofon | Igen |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.153 kg |
| EAN vonalkód: | 5714708012405 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Microsoft Teams minősítésű: | Igen |
| Mélység: | 150 mm |
| Magasság: | 162 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Súly: | 51g |
| Fülhallgató méretei (Sz x M x Ma): | 56 × 56 × 12 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 56 mm |
| Csomagolási mélység: | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 150,5 g |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB C típusú / USB A típusú |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Frekvenciaátvitel (beszélgetés mód): | 100–8000 Hz |
| Frekvenciaátvitel (zenei mód): | 20 - 20000 Hz |
| Hallásvédelmi technológia: | Ausztrál G616, EPOS ActiveGard |
| Kábel színe: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Iroda / call center |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Piacterület: | Szakmai |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Fejhallgató típusa: | Monofonikus |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlőegység típusa: | Kábeles vezérlőegység |
| Levehető kábel: | Nem |
| Vezérlőbillentyűk: | Microsoft Teams gomb, Hangerő +, Hívás fogadása/befejezése, Néma, Kötet - |
| Hangnyomásszint (max.): | 110dB |
| Állítható fejpánt: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 50 °C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Fülpárna anyaga: | Műbőr |
| Biztonsági adatlap: | Igen |
| Audio adapterek mellékelve: | USB |
| Ház: | Igen |
| Külső doboz hossza: | 562 mm |
| A fő csomag súlya: | 3,97 kg |
| Fejhallgató érzékenysége: | 86 dB |
| Egységvezérlő: | 2,8 cm |
| Impedancia: | 40 ohm |
| Akusztikus rendszer: | Félig zárt |
| Vezérlő típusa: | Dinamikus |
| Mikrofon típusa: | Fellendülés |
| Mikrofonfrekvencia: | 100–8000 Hz |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Mikrofon érzékenysége: | -20dB |
| Irányított mikrofon típusa: | Egyirányú |
| Összecsukható mikrofon: | Igen |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

