Emelős WC-ülőke fedéllel KATE 15 cm Fehér
Kód: LITREHNPS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Emelős WC-ülőke fedéllel KATE 15 cm Fehér| Ülésmélység | 40 cm |
| Résmélység | 26,4 cm |
| Elülső magasság | 147 mm |
| Súly | 1,32 kg |
| Ülés szélessége | 36,7 cm |
| Rés szélessége | 20,8 cm |
| Magasság hátul klipszekkel | 237 mm |
| Hátsó magasság | 177 mm |
| Terméktípus | Kiterjesztés |
| Könnyen használható | Igen |
| Maximális felhasználó súlya | 150 kg |
| Szín | Fehér |
| Zárható | Igen |
| Állítható szorítók | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 5903940710761 |
| Ülésmélység: | 40 cm |
| Résmélység: | 26,4 cm |
| Elülső magasság: | 147 mm |
| Súly: | 1,32 kg |
| Ülés szélessége: | 36,7 cm |
| Rés szélessége: | 20,8 cm |
| Magasság hátul klipszekkel: | 237 mm |
| Hátsó magasság: | 177 mm |
| Terméktípus: | Kiterjesztés |
| Könnyen használható: | Igen |
| Maximális felhasználó súlya: | 150 kg |
| Szín: | Fehér |
| Zárható: | Igen |
| Állítható szorítók: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

